Instruktoři

NAŠI INSTRUKTOŘI

V naší škole preferujeme hlavně individuální přístup ke každému pejskovi i jeho páníčkovi. Stále se snažíme nadále vzdělávat a označení instruktoři nepoužíváme moc rádi. Spíše se pasujeme do role nápovědy a takového rádce, jak s pejskem postupovat při výchově,výcviku nebo sportu. Snažíme se vám předat jen to nejlepší, co nám osobně nejlépe funguje a co už je spolehlivě vyzkoušené na velké hromadě klientů před vámi. Ať se jedná o poslušnost nebo o nějaký psí sport. Největší zpětnou vazbou jsou pro nás kladné zkušenosti našich klientů s námi, nárust stálých členů, kdy se z klientů stane součást naší velké psí rodiny. Dále pak příliv nových klientů, kteří si nás vyhledávají na základě doporučení. Např. ohledně agility je to velmi úspěšné reprezentování našich členů na závodech, snad se nestalo,abychom z nějakých závodů do Kopanin přijeli bez medaile, nebo splněné postupovky. Všichni na sobě dřeme, nadále se vzděláváme a hlavně se snažíme dál a dál budovat místo, kam se budou všichni rádi vracet a se svým pejskem tady zažijí plno krásných a nezapomenutelných chvil.

Bc. Barbora Múdra

Zakladatelka Psí školy Kopaniny a předseda spolku - řešení všeho :-)

instruktorka agility

MERLIN - BOC ( *24.8.2009 - + 2022) - Agility (LA2)

SAXANA - BOC (*11.9.2012) - agility (LA3), flyball

ELEVATOR SURPRISE REBELL REPRESENT -- BOM (*23.2.2019) - agility LA3, sportovka

I'M QUEEN NELL'S D.A. - BOM ( *16.8.2023)

Bára vystudovala bakalářský obor kynologie na pražské ČZU a psí školu založila. Věnuje se hlavně nadšencům pro psí sporty a s tím se pojí i vztah k fyzioterapii, která je u psích sportovců důležitá. Získala certifikáty na balační cvičení, Dornovu metodu nebo třeba na kinesotaping a masáže psů. Agility se věnuje od roku 2011, aktivně se účastnila mnoha táborů a intenzivek pod vedením zkušených trenérů (A.Grygar, M.Šaling, V.Hausnerová, instruktorky z Agi Forte Praha, R.Hošta, Z.Straka, K. Hanzlíková, N.Banotová) i mnoho online kurzů ( sbíhačky s O. Edrovou, online kurzy Nikol Banotové - slalom, zonovky, příprava štěněte...).  Největším parťákem a trenérským "vzorem" je pro ni Eliška Dolníčková, s kterou několik let spolupracuje extrémně intenzivně a její metodika a fylozofie tréninku je tak ve vedení jejích tréninků promítnuta nejvíce. Nejaktivnější je v posledních letech se svou belgičandou, v roce 2022 i 2023 spolu bojovaly na MČR agility.

Jitka Křížková

Instruktorka agility

MINNIE - kříženec - agility (MA3)

KATIE - kříženec  (MA3)

Jíťa se neustále učí nové věci a velmi intenzivně pracuje s každým cvičícím týmem. Velmi ochotně a nadšeně vede tréninky dětí a nováčků. Svou starší fenku, se kterou běhá ve trojkách už přenechala synovi a věnuje se naplno své mladé psí naději.

Jana Štádlerová

Hlavní instruktorka poslušnosti rodinného psa a Rally obedience

BUBLINA (Dafne Karlovarský Bull) - anglický bulteriér (*10. 6. 2019) - poslušnost - ZZO; agility - MLA1; rally obedience - ROZ, RO1

ARNIE (Quark z Husitova kraje) - miniaturní bulteriér - (*10. 5. 2023)

Jana se postupně vypracovávala pod vedením Šarky a Pavla, a její aktivity i mimo s velkou touhou po nových informacích, ji přivedly až do pozice instruktorky poslušnosti. Věnuje se hlavně mladým psům a štěňatům. V roce 2023 se naplno vrhla do Rally Obedience, ve kterém se vzdělává mnoha kurzy, intenzivkami, online kurzy a se svou fenou bulteriéra objíždí i zkoušky.

Natálie Jerie

AXA- NO

DAIKO - hovawart

Natálka se stejně jako Jana vypracovala z členky svou pílí na nepostradatelnou součást instruktorského týmu. Věnuje se hlavně mladým psům a štěňátkům.

Dáša Tabery
instruktorka hoopers

Dáša u nás začala agilitit, ale protože většina jejích pejsků je zachráněných z šílených podmínek a nesou si do života nejrůznější handicapy, začala se věnovat hoopers. Hoopers v Čechách (a nejen zde, rozjíždí to v dalších státech Evropy) se neskutečně rozjelo jen díky ní a pro tento sport udělala neskutečné maximum. Je i předsedkyní národního klubu hoopers, který sídlí v Aši.

Blanka Hromadová
poradenství ohledně přípravy na výstavy - individuální konzultace

ALBI - AUO - agility (LA1),dogdancing

BERUŠKA - AUO -agility(LA2), flyball,dogdancing

MAGGIE -  AUO - agility (LA1)

Blanka s námi začínala s agility a nyní jako zkušená chovatelka a vystavovatelka dokáže velmi dobře poradit i v této oblasti.

Petra Petrů
instruktorka dogdancingu a noseworku

SISI (*27.7.2013) - čivava - Agility (SA2), DD, hersenwerk, hoopers

LADY IRIS ISMENA (*27.12.2016) - papillon - agility (XSA3), DD, hersenwerk, coursing, poslušnost

ELZA - papillon  - agility (XSA2)

Péťa je to naše technické zázemí, její videa nemají nikdy chybu! Nyní se vzdělává víc a víc v hersenwerku a tuto činnost začíná představovat i ostatním. Je úspěšnou absolventkou TUTAS games a sama úspěšnou organizátorkou online hry. V agility se účastní intenzivek a závodů a více než úspěšně. V DD skládá jednu zkoušku za druhou.

Rostislav Valíček (externí)
figurant; příprava na zkoušky ze sportovní kynologie - poslušnost, stopy, obrany; problémové chování

Na Rosťu vám případně můžeme předat kontakt. Následně se můžete domlouvat přímo s ním ohledně nabídky jeho lekcí.

INSTRUKTOŘI V ZÁLOZE - nyní aktivně necvičí!

Šárka Šestáková
instruktorka poslušnosti rod.psa, individuální konzultace ohledně výchovy

MAJDA (*12.11.2013) - bandog - poslušnost, dog dancing, canisterapie

Šárka k nám sama začala chodit nejlprve sama jako klientka a v době Báry těhotenství si poslušnosti přebrala, aby jí pomohla. A nakonec u nich zůstala a nyní jsou komplet tyto hodiny pod její taktovkou. Její pohled na práci se psy je skvělý, zkušenosti sbírá jak to jen jde a její hodiny jsou stále oblíbenější a dojíždějí za ní trénovat lidi z opravdu velké dálky. Absolvovala mnoho seminářů a praktických přednášek např. u F.Šusty nebo Evy Štemberové.

V případě jakéhokoliv dotazu se na nás neváhejte obrátit.