Instruktoři

NAŠI INSTRUKTOŘI

 

 

 

 

 
V naší škole preferujeme hlavně individuální přístup ke každému pejskovi i jeho páníčkovi. Stále se snažíme nadále vzdělávat a označení instruktoři nepoužíváme moc rádi. Spíše se pasujeme do role nápovědy a takového rádce, jak s pejskem postupovat při výchově,výcviku nebo sportu. Snažíme se Vám předat jen to nejlepší, co nám osobně nejlépe funguje a co už je spolehlivě vyzkoušené na velké hromadě klientů před Vámi. Ať se jedná o poslušnost nebo o nějaký psí sport. Největší zpětnou vazbou jsou pro nás kladné zkušenosti našich klientů s námi, nárust stálých členů, kdy se z klientů stane součást naší velké psí rodiny, nebo příliv nových klientů, kteří si nás vyhledávají na základě doporučení. Např. ohledně agility je to velmi úspěšné reprezentování našich členů na závodech, snad se nestalo,abychom z nějakých závodů do Kopanin přijeli bez medaile, nebo splněné postupovky. Všichni na sobě dřeme, nadále se vzděláváme a hlavně se snažíme dál a dál budovat místo, kam se budou všichni rádi vracet a se svým pejskem tady zažijí plno krásných a nezapomenutelných chvil.
 

Bc. Barbora Múdra

Zakladatelka Psí školy Kopaniny a předseda spolku - řešení všeho :-) 

instruktorka agility

MERLIN - BOC ( 24.8.2009 - + 2022) - Agility (LA2)

SAXANA - BOC (11.9.2012) - agility (LA3), flyball

ELEVATOR SURPRISE REBELL REPRESENT -- BOM (23.2.2019) - agility LA2, sportovka

 

Bára vystudovala bakalářský obor kynologie na pražské ČZU a psí školu založila. Věnuje se hlavně nadšencům pro psí sporty a s tím se pojí i vztah k fyzioterapii, která je u psích sportovců důležitá. Získala certifikáty na balační cvičení, Dornovu metodu nebo třeba na kinesotaping a masáže psů.  Agility se věnuje od roku 2011, aktivně se účastnila mnoha táborů a intenzivek pod vedením zkušených trenérů (A.Grygar, M.Šaling, V.Hausnerová, instruktorky z Agi Forte Praha, R.Hošta, Z.Straka, K. Hanzlíková, N.Banotová). Pravidelně absolvovuje online semináře u Nikol Banotové . Největším parťákem a trenérským "vzorem" je pro ni Eliška Dolníčková, s kterou několik let spolupracuje extrémně intenzivně a její metodika je tak ve vedené tréninků promítnuta nejvíce. 

 

Anna Škabradová

instruktorka agility a místopředseda spolku

EBY - BOC x AUO (9.11.2011) - Agility (LA3), coursing, hoopers

GIRL OF BLUE ANNES DREAM(6.9.2015) - BOC - Agility (MLA3), coursing, flyball

Anička je Báry pravá ruka,ty dvě bez sebe nedají ani ránu. Už v Báry těhotenství si Anička většinu kurzistů a tréninků přebrala. S agility začínala v roce 2013, s Bárou absolvovala plno intenzivek a táborů. Neustále se vzdělává dále a v případě vedení tréninku je opravdu nekompromisní šéfka :-) Nyní běhá i se svým odchovem.

 

Jitka Křížková

instruktorka agility

MINNIE - kříženec - agility (MA3)

KATIE - kříženec  MA2

Jíťa se neustále učí nové věci a velmi intenzivně pracuje s každým cvičícím týmem. Velmi ochotně a nadšeně vede tréninky dětí a nováčků. Svou starší fenku, s kterou běhá ve trojkách už přenechala synovi a věnuje se naplno své mladé psí naději. 

Jana Němcová 

Hlavní instruktorka poslušnosti rod.psa

 

BUBLINA - bulteriér - Poslušnost i agility MLA1, ZZO

Jana se postupně vypracovávala pod vedeném Šarky a Pavla, a její aktivity i mimo s velkou touhou po nových informacích, ji přivedly až do pozice instruktorky poslušnosti. Věnuje se halvně mladým psům a štěňatům. 

 

Natálie Jerie

 

AXA- NO

DAIKO- hovawart

Natálka se stejně jako Jana vypracovala z členky svou pílí na nepostradatelnou součást instruktorského týmu. Věnuje se hlavně mladým psům a štěňátkům.

 

Rostislav Valíček

figurant

příprava na zkoušky ze sportovní kynologie- poslušnost,stopy,obrany

problémové chování

 

 

Dáša Tabery - po dohodě hostuje u nás v areálu

instruktorka hoopers

 

Dáša u nás začala agilitit, ale protože většina jejích pejsků je zachráněných z šílených podmínek a nesou si do života nejrůznější handicapy, začala se věnovat hoopers. Hoopers v Čechách( a nejen zde, rozjíždí to  v dalších státech Evropy) se neskutečně rozjelo jen díky ní a pro tento sport udělala neskutečné maximum. Je i předsedkyní národního klubu hoopers, který sídlí v Aši.

 

 

Blanka Hromadová

instruktorka Dogdancingu a poradenství ohledně přípravy na výstavy - individuální konzultace

ALBI - AUO - agility (LA1),dogdancing

BERUŠKA - AUO -agility(LA2), flyball,dogdancing

MAGGIE -  AUO - agility (LA1)

 

Blanka s námi začínala s agility a sama se ještě jinde velmi intenzivně věnuje dogdancingu. Nyní tak konečně tento kynologický sport nabízíme i u nás.

Jako zkušená chovatelka a vystavovatelka dokáže velmi dobře poradit i v této oblasti.

 

Petra Petrů

instruktorka hlavolamů, hlavní kameramanka,střihačka videí,fotografka a pokladník spolku

SISI (27.7.2013).- ČIVAVA - Agility (SA2),DD, hersenwerk, hoopers

LADY IRIS ISMENA(27.12.2016) - papillon - agility (SA3) ,DD, hersenwerk, coursing, poslušnost

ELZA - papillon 

Péťa je to naše technické zázemí,její videa nemají nikdy chybu! Nyní se vzdělává víc a víc v hersenwerku a tuto činnost začíná představovat i ostatním.Je úspěšnou absolventkou TUTAS games a sama úspěšnou organizátorkou online hry.  V agility se účastní intenzivek a závodů a více než úspěšně. V DD skládá jednu zkoušku za druhou. 

 

 

INSTRUKTOŘI V ZÁLOZE - nyní aktivně necvičí! 

Šárka Šestáková

instruktorka poslušnosti rod.psa, individuální konzultace ohledně výchovy

MAJDA (12.11.2013)- bandog - poslušnost, tanec se psem, canisterapie

Šárka k nám sama začala chodit nejlprve sama jako klientka a v době Báry těhotenství si poslušnosti přebrala,aby jí pomohla. A nakonec u nich zůstala a nyní jsou komplet tyto hodiny pod její taktovkou. Její pohled na práci se psy je skvělý, zkušenosti sbírá jak to jen jde a její hodiny jsou stále oblíbenější a dojíždějí za ní trénovat lidi z opravdu velké dálky. Absolvovala mnoho seminářů a praktických přednášek např. u F.Šusty nebo Evy Štemberové.

Pavel Pavlo

instruktor poslušnosti rod.psa

Delgado - NO

Pavel začal chodit s Delgadem do štěněčí školky před dvěma lety a svou pílí se vypracoval na zástup instruktora poslušnosti. V současné době se tento tým připravuje na kynologické zkoušky a kromě klasických tréninků se Pavel jako velký milovník psů věnuje dobročinným aktivitám v chebském útulku.

V případě jakéhokoliv dotazu se na nás neváhejte obrátit.